Як приймати роботи по штукатурці

Ремонт включає в себе багато етапів, один з яких – підготовка стін до подальшої фарбування або поклейки шпалер. Добре, коли людина може самостійно провести штукатурні роботи на вищому рівні, але найчастіше люди звертаються за допомогою до бригадам найманих майстрів. Але, на жаль, не всі з них сумлінні.


В результаті, коли справа підходить до фінального етапу, виявляється, що потрібно все переробляти, оскільки поверхня стін з дефектами, а горе-майстри вже давно отримали розрахунок і знайти їх неможливо. Або ж дефекти виявляються через пару років. У підсумку доводиться ще раз закуповувати матеріали, платити людям. Плюс до всього витрачається дорогоцінний час, а довгоочікуваний переїзд відкладається. Тому в інтересах замовника – знати, як приймати роботи по штукатурці.

На що звертати увагу

Важливо пам`ятати, що ніяка шпаклівка не зможе приховати недоліки недобросовісно проведених штукатурних робіт. Бажано перевіряти якість нанесеного розчину через 3-4 тижні після нанесення розчину. Саме за цей період проступлять всі недоліки, якщо такі є.

  • Відхилення від площини – перше, що слід перевірити. Для цього знадобиться правило, довжиною не менше двох метрів. Його прикладають до стіни і дивляться, чи щільно площині прилягають один до одного, чи немає зазорів. Наявність опуклостей, западин не дозволить звести малюнок під час поклейки шпалер. Згідно з нормами, припустиме відхилення від 1 мм (для високоякісної штукатурки) до 3 мм (для простої);
  • Приймати об`єкт не можна без перевірки відхилення стін по вертикалі. Перевіряється за допомогою рівня. Допускається похибка від 5 до 15 мм на всю висоту;
  • Перевіряють і градус кутів, використовуючи рулетку або спеціальний кутник. Другий варіант краще;
  • Вологість поверхні, на яку наносять розчин, не повинна бути більше 8%;
  • Товщина нанесеного шару. Тут параметри залежать від умови і типу штукатурної суміші;
  • Наявність тріщин, сколів, напливів;
  • Відшарування перевіряється за допомогою простукування.

Необхідно розуміти, що бажання заощадити в результаті призведе до додаткових розтрат. Вартість сучасних високоякісних штукатурних сумішей трохи вище, але результат відповідає ціні.
Витративши трохи часу на перевірку якості проведених штукатурних робіт, ви позбавите себе від багатьох неприємностей в майбутньому.

Номер телефону:

Дякую за заявку

Дані успішно надіслані