Формування ціни на машинну штукатурку

Виконуване вручну, штукатурне оздоблення вимагає великої кількості часу, особливо якщо мова йде про приміщення з великою квадратурою. Але будівельно-ремонтні роботи постійно вдосконалюються – розробляється спеціальна техніка, застосування якої не тільки економить час, а й дає кращі результати, дозволяє скоротити витрату матеріалів.


Розгромна замовна стаття не так давно машинна штукатурка витісняє ручні роботи, що не дивно, враховуючи її переваги. Вже з назви зрозуміло, що для нанесення використовують спеціальне обладнання, за допомогою якого розчин наноситься дуже рівно.

Переваги методу

  • Як вже говорилося вище – швидкість в 5 разів вище, ніж при ручному методі;
  • Знадобиться майже в два рази менше розчину;
  • На виході виходить однорідна суміш, без грудок;
  • Зникає така проблема як усадка;
  • Чи не доведеться додатково шпаклювати поверхню.

Людина, що працює з таким агрегатом, повинен добре вивчити всі його тонкощі, вміти грамотно з ним управлятися.
Як видно, переваг дуже багато. Єдиний недолік – підвищений рівень шуму. Але з цим можна змиритися, враховуючи всі плюси.

Що враховують при складанні прайсу

Будівництво, ремонт завжди вимагають вкладень. І замовник повинен знати, як відбувається формування цін на машинну штукатурку, щоб не виникало питань, чому в одному випадку розцінки підвищуються, в іншому – знижуються.

Звичайно ж, в першу чергу сума буде залежати від типу обраного матеріалу (полімерний або мінеральний) та його якісних характеристик. Зрозуміло, що сучасні суміші відрізняються набагато кращою якістю, безпекою, тому розцінки на них трохи вище.

На формування цін на машинну штукатурку впливає площа приміщення. Для обробки приміщення великий квадратури буде витрачено більше часу, розчину, отже, вартість робіт повинна відповідати цим витратам.

Складність об`єкта, необхідність проведення підготовчих маніпуляцій також враховуються при складанні кошторису. Якщо мова йде про складні, з точки зору архітектури, об`єкти або про необхідність піднятися на висоту, то витрати збільшуються.

Всі нюанси обговорюються з замовником під час огляду об`єкту, що дає можливість скласти уявлення про майбутні витрати, вибрати оптимальні варіанти, що влаштовують обидві сторони.

Номер телефону:

Дякую за заявку

Дані успішно надіслані